PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1104}

Dziecko Rosemary

Rosemary's Baby
7,7 148 928
ocen
7,7 10 1 148928
8,4 44
oceny krytyków
Dziecko Rosemary
powrót do forum filmu Dziecko Rosemary

Jako film psychologiczny może być, ale za horror bym tego nie uznał. Chociaż w 1968 ktoś mógł się bać.

ocenił(a) film na 7
fgfg

Ja również nie uznaję tego filmu za Horror.W sumie się rozczarowałem na nim,i do tego słabe zakończenie.

ocenił(a) film na 9
xxKasiurkaxx

Słabe zakończenie? Właśnie zakończenie było najlepsze. Co Ci się w nim nie podobało? Chociaż co do tego, że to nie horror, to się zgadzam.

ocenił(a) film na 7
kacper990

Tak jak wielu przede mną pisało tu na forum nie podobało mi się w nim zachowanie głównej bohaterki

ocenił(a) film na 9
xxKasiurkaxx

Nie czytałem tych opinii. Co było złego w zachowaniu głównej bohaterki?

ocenił(a) film na 7
kacper990

Było kompletnie nielogiczne,zaakceptowała zło,nawet nie próbowała walczyć.Nawet w końcówce nie działo się więcej niż w trakcie filmu.

ocenił(a) film na 9
xxKasiurkaxx

Moim zdaniem, końcówka filmu jest najbardziej ekscytująca, ponieważ trzyma w napięciu (nie wiadomo, co zrobi Rosemary), a zresztą ukazuje tę odwieczną, zwyciężającą zło miłość matczyną. Rosemary pokochała własne dziecko, mimo że to antychryst, zlitowała się nad biednym, płaczącym dzieckiem. Bo zanim Adrian stałby się antychrystem najpierw był zwykłym, potrzebującym pomocy niemowlakiem. Moim zdaniem, gdyby mu nie pomogła, to wyszłaby na zwykłego samoluba i hipokrytkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones