PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1104}

Dziecko Rosemary

Rosemary's Baby
7,7 148 809
ocen
7,7 10 1 148809
8,4 43
oceny krytyków
Dziecko Rosemary
powrót do forum filmu Dziecko Rosemary

Zemsta iluminatow ??

ocenił(a) film na 10

Witam. Ostatnio wróciłem do filmu, który moim zdaniem jest arcydziełem. Wydaje mi się, że Polański próbuje nam przedstawić jakąś tajna organizacje chcąca rządzić światem, i tutaj na myśl przychodzą mi Iluminaci. A o trwogo oczywiście to jest tylko i wyłącznie moja własna opinia spiskowa - śmierć zony Polańskiego - Sharon Tate jest zemsta za film który pokazuje prawdę o ludziach chcących rządzić światem. Film jest z 1968 a zona ginie rok po filmie.
Jestem ciekaw co o tym sądzicie

Dymek_8969

Ukochany panie Aryjczyku, toć rozumiemy się bez słów.

Dymek_8969

Napisz, co ci nie pasuje w U.W., chętnie pomogę w kłopocie.

zweistein

Nie. Wszysko cacy. Jedynie ty mi nie pasujesz... w niczym, procz postaci z jakiejs przekomicznej, zydowskiej kreskowki. Pomoc, to ty pomoz sobie, bos zamkniety i ciezki na umysle jak mlot na czarownice. Albo zakuty leb, tylko do rycerskiego zakutego lba to ci daleko. Tez ciezkie charaktery ale przynajmniej konkretne... Rozumiesz? :) Czy zbyt trudych slow, jezyka Polskiego uzywam? Noo, chyba ze piszemy o struganym rycerzyku, takim na pokaz, to tak... Pasujesz. xd *pije kawe i czeka na odp* Trzymam kciuki zebys mi odpisal cos w temacie dyskusji jeszcze... Bo nie chce tu toczyc z toba prywatnej wojny, bron Boze.

Dymek_8969

"U W? Słabo Ci idzie odpisywanie"?

Sam zjedz żabkę, która wyjąłeś z dzurawego kapelusza.

zweistein

to jest przerażające jaki ty chłopie już perfidnie ślepy jesteś...

tolerancja91

Tolerancja tolerancja, ale ten zweinsrein to ZAKUTY LEB! :D

Dymek_8969

Polska jazyk - trudna jazyk :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dymek_8969

"ojczystym języku" - w tym wypadku to chyba POLSKI, skoro po POLSKIEMU piszemy. :) Idz sobie leb rozkuj i popros kogos o pomoc bo sam to sobie krzywde zrobisz chlopcyku gniewny. ;D

Dymek_8969

To moj profil na FB i djecie mnie oraz Polanskiego w Krakowie, Hotel Stary na tegoroczej OffKamerze. Rozmawialem z nim, wspominal ze moge natrafic na takiego zakutego lba na FW - powiedzal tez zebym ci wtedy to zdjecie pokazal i przekazal ze z nim gadalem na temat masonow i to wszystko prawda.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2110370465701333&set=pb.100001851998473. -2207520000.1545987580.&type=3&theater

Dymek_8969

Pewnie klucze do samochodu i numer konta też dał takiemu ładnemu chłopczykowi.

zweistein

Slabo, myslalem ze cos lepszego napiszesz. No to nic, jednak nie bede tracil czasu na cb. Trzyma sie, najlepsze zyczenia na swieta i powodzenia ze soba w zyciu i w dyskusjach. Pocwicz na przyszlosc i umysl i Polski. :d xd Ja na swoj nie narzekam, a cwiczyc cwicze caly czas, z takimi Zakutymi Lbami jak Ty dla przykladu. Mmm, to uczucie kiedy wiesz, ze zweistein nie wie co odpisac... ;ddd

Dymek_8969

Ćwicz ten twój polski przed lustrem. Gorzej raczej nie będzie.

zweistein

Jaka glupota takie cos napisac. No ale ty mnie juz chyba nie zaskoczysz. Nie potrafisz chyba juz nawet siebie zaskoczyc, chyba ze poziomem intelektualnym. xdddddd - Zakuty kolego, przed lustrem jezyk cwiczyc? Serio? Poczytaj ze sam siebie tu na FW. Po pierwsze, tutaj chyba piszemy, nie? Mlocie. Po drugie jak juz cwiczyc gdzies pisownie to nie przed lustrem na pewno. Pograzasz sie, ale mnie to smieszy w jakis sadystyczny sposob. ;D

Dymek_8969

Czekaj, czekaj, to teraz tlumaczy wiele - to ty cwiczyles Polski do tej pory przed lustrem? xddddddd HAHAHAHAHAHA. No nie moge. XD Ide moja kobiete obudze, ona musi to zobaczyc! Hahahaha. XDDDDDD

Dymek_8969

Rechocik!
Fajnie, że słuchasz rad bardziej rozgarniętego kolegi.

Dymek_8969

Facet, niczego nie chwytasz. Tak ładny chłopczyk, a taki nierozgarnięty. :)

Tak, zauważyłem, że ciebie niemal wszystko śmieszy: to nie twoja wina, pewnie spisek podłych iluminatów.

Dymek_8969

W tym cały problem, bo najwyraźniej nie byłeś wstanie załapać: ja po polsku, ale ty, biedaczku, jedynie po polskiemu.

zweistein

Hebrajski by ci lepiej wychodzil. ;d xddd Hahaha, normalnie nie moge. Gdzie takich jak ty biora? XDDD

Dymek_8969

To na pewno wiesz, prawda?! XDDDDDDD HAHAHAHA. xDDDD

Dymek_8969

Rechocik wychodzi ci najbardziej naturalnie. Zostań przy nim, bo gdzie indziej potykasz się o własne nóżki, biedaczku.

Dymek_8969

Oczywiście że nie możesz. Od samego początku było to widać. I czuć... ;)

Dymek_8969

Może dla żydka też, dla ciebie na pewno.

zweistein

A skad wiesz ze na pewno? To dopiero teoria spiskowa! xDDDd HAHAHAHAHAHA Ale nie odpisujesz na pytania w ogole - tak sie nie bedziemy bawic. To skad zes sie wzial i czy cwiczysz Polski przed lustrem? Aaaa!! No i kto cie uczyl przed lustrem cwiczyc Polski? XDDD W Izraelu tak sie Polskiego uczy dzieci? XDDDD

Dymek_8969

No i widzisz. Echhh. Tylko mnie tak rozbawiles z rana, moja mowi, cytuje"olej zakutego lba i chodz do mnie" ;/ Teraz to juz na serio ide... Ide pocwiczyc Francuski tym razem, dla odmiany. HAHAHAAHAHA.. XDD Au revoir i nie top zalu, to tylko wymiana zdan byla!! :* xd

Dymek_8969

Ooo! Kuuurde! Z tym kolega to ci nawet wyszlo! ;D hahaha. No to ide do kolegi a Tobie zostawiam klikanie... Hhaahahha. XDDDD

Dymek_8969

Aa, i dzieki. Wiem ze jestem ladny, tylko sie nie zakochaj. XD :*

Dymek_8969

Bo moja sie wkurzy... Hahaahhaah. XD P.S. Smiech to zdrowie, polecam. Przed lustrem pocwicz na poczatek. XDDDD

Dymek_8969

Myli ci się śmiech z rechotem. To tak jakby ktoś uważał, że słowa prosty i prostacki oznaczają to samo.

Dymek_8969

Nie ma obaw, zbyt lalusiowata uroda. Lale mnie nie fascynują.

Dymek_8969

No proszę, jak zgrabnie twoja dziewczyna zamieniła się w kolegę...;) Fantazje ci się pomieszały, biedaczku.

Dymek_8969

Moja mówi? ;) Dobry żart, w końcu ci się udało, gratulacje, smyku.

Dymek_8969

Naprawdę, niewiele muszę pisać, wystarczy zostawić swobodę tobie, żeby szambo wybiło w całym rozkwicie.

zweistein

Popisales sie juz. ;d

zweistein

W pelnym ROZKWICIE* jak cos. Hahahaha.Powinienes miec ksywke taka na tym portalu 'umyslowe szambbo' Sporo czasu tracisz na te proby prowokacji, ale zeby moja kobiete w to mieszac - to juz zalosne. Zaden z ciebie chlop. Na dodatek w domu siedzi, wystarczy ze napisze a ty juz online. Na pole idz, pobaw sie z kolegami jak jakichs masz...

Dymek_8969

Rozumowanie i "logika" gimnazy. Czyli jak znalazł. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Dymek_8969

jaki ty jesteś zjeb.any i głupi...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dymek_8969

lalala

luke137

To oczywiście jest możliwe. Kubrick nakręcił "Oczy szeroko zamknięte" i i dziwnym zbiegiem okoliczności umarł na kilka miesięcy przed premierą... na atak serca we śnie... To ani trochę nie podejerzane...

Kaya1456

Dobre :)

luke137

myślę, że prędzej Polański celowo poświęcił swoją żonę jak wiele innych gwiazd bliskie osoby ( np. Kanye West własną matkę ) niż, że to miała być dla niego kara. Karę poniósł np Kubrick za Oczy Szeroko Zamknięte, ale w przypadku Polańskiego myślę, że to część wtajemniczenia dalszego w strukturze związana z celowym poświęceniem bliskiej osoby. Swoją drogą polecam poczytać, bo są to już na ten moment fakty, że Charles Manson współpracował z CIA i był ich "pionkiem"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones